
K-Auton kesäedut
Uusiin autoihin korko 1,49 % + kulut – autoarvonta kaikkien auton myyneiden tai vaihtaneiden kesken – ja paljon muuta!
Osta uusi auto, myy vanhasi meille tai vaihda se uudempaan, huolla autosi tai lataa sähköä. Kaikki tämä kannattaa nyt tehdä K-Autossa ja hyödyntää samalla aurinkoiset kesäedut.
Huom! Auto on tullut juuri myyntiin, paremmat kuvat tulossa pian
Osta auto parilla klikkauksella – palauta 14 päivässä, jos mieli muuttuu
Klikkaa ”Osta auto” ja varaa tai osta auto heti.
Uusiin autoihin korko 1,49 % + kulut – autoarvonta kaikkien auton myyneiden tai vaihtaneiden kesken – ja paljon muuta!
Nyt saat auton käyttöösi nopeasti, jopa ilman käsirahaa. Osamaksurahoitus käy sekä uuden että käytetyn auton rahoitukseen.
Tilauspohjaiset / maksulliset määräaikaiset lisävarusteet
Autossa voi olla aiemman omistajan tilaamia ja erikseen erillistä lisämaksua vastaan tämän maksamia tai autonvalmistajan tarjoamia määräaikaisia tilauspohjaisia lisävarusteita joiden voimassaolo- ja hyödyntämisaika on siten rajoitettu. K-Auto Retail ei vastaa näiden lisävarusteiden uudelleen aktivoinnin kustannuksista lisävarusteen/lisävarusteiden määräajan umpeuduttua. Mahdolliset lisävarusteen/lisävarusteiden uudelleenaktivoinnista/aktivoinneista aiheutuvat kustannukset kuuluvat auton uudelle omistajalle.
Asiakkaalle on kerrottu määräaikaisesta/määräaikaisista lisävarusteesta/lisävarusteista ja näiden voimassaoloajasta/voimassaoloajoista sekä siitä, että K-Auto Retail ei vastaa näiden lisävarusteiden uudelleenaktivoinnin kustannuksista sen jälkeen kun kyseessä olevista lisävarusteista on määräaika umpeutunut.
Myllymäenkatu 6, 53550 Lappeenranta
Aukioloajat
ma-pe 9-17, la 10-15
Puheluhinta: matkapuhelu- (mpm) tai paikallisverkkomaksu (pvm). Huolto, korjaus ja varaosiin liittyvien puheluiden osalta nauhoitamme kaikkia puheluita asiakaspalvelun laadun parantamiseksi, myös silloin, kun me soitamme sinulle palveluun liittyvissä asioissa.
Uusiin autoihin korko 1,49 % + kulut – autoarvonta kaikkien auton myyneiden tai vaihtaneiden kesken – ja paljon muuta!
Nyt saat auton käyttöösi nopeasti, jopa ilman käsirahaa. Osamaksurahoitus käy sekä uuden että käytetyn auton rahoitukseen.
2025
Avant Advanced 40 TFSI 150 kW MHEV quattro S tronic | Audi Jatkotakuu: 22.9.2029 / 100 000km asti |
| Audi Approved :plus 36kk / 60 000km | Navarra Sininen Metalliväri | ACC | Urheiluistuimet | Lisälämmitin | Sähkösäätöinen istuin | Vetokoukku
2023
Avant Progress S line 40 TFSI 150 kW MHEV quattro S tronic | Tehdastakuu voimassa: 10.05.2026 asti |
| ACC | Matrix LED | PA-Lämmitin | Advanced key system | MMI Navigointi plus | 360° kamera | Vetokoukku | Park assist | Mythos-musta, metalliväri |