
K-Auton Lisäturva käytetyille autoille
Lisäturvalla varaudut yllättäviin korjauskuluihin ja teet ajamisesta huolettomampaa. Useita laajuuksia, selkeä hinnoittelu – alkaen alle 2 €/vrk.

Osta auto parilla klikkauksella – palauta 14 päivässä, jos mieli muuttuu
Klikkaa ”Osta auto” ja varaa tai osta auto heti.

Tilauspohjaiset / maksulliset määräaikaiset lisävarusteet
Autossa voi olla aiemman omistajan tilaamia ja erikseen erillistä lisämaksua vastaan tämän maksamia tai autonvalmistajan tarjoamia määräaikaisia tilauspohjaisia lisävarusteita joiden voimassaolo- ja hyödyntämisaika on siten rajoitettu. K-Auto Retail ei vastaa näiden lisävarusteiden uudelleen aktivoinnin kustannuksista lisävarusteen/lisävarusteiden määräajan umpeuduttua. Mahdolliset lisävarusteen/lisävarusteiden uudelleenaktivoinnista/aktivoinneista aiheutuvat kustannukset kuuluvat auton uudelle omistajalle.
Asiakkaalle on kerrottu määräaikaisesta/määräaikaisista lisävarusteesta/lisävarusteista ja näiden voimassaoloajasta/voimassaoloajoista sekä siitä, että K-Auto Retail ei vastaa näiden lisävarusteiden uudelleenaktivoinnin kustannuksista sen jälkeen kun kyseessä olevista lisävarusteista on määräaika umpeutunut.















Hatanpään valtatie 42, 33900 Tampere
Aukioloajat
ma-pe 9-18, la 10-15
Puheluhinta: matkapuhelu- (mpm) tai paikallisverkkomaksu (pvm). Huolto, korjaus ja varaosiin liittyvien puheluiden osalta nauhoitamme kaikkia puheluita asiakaspalvelun laadun parantamiseksi, myös silloin, kun me soitamme sinulle palveluun liittyvissä asioissa.

Lisäturvalla varaudut yllättäviin korjauskuluihin ja teet ajamisesta huolettomampaa. Useita laajuuksia, selkeä hinnoittelu – alkaen alle 2 €/vrk.

Nyt saat auton käyttöösi nopeasti, jopa ilman käsirahaa. Osamaksurahoitus käy sekä uuden että käytetyn auton rahoitukseen.
Esittelyautot2.0 TSI 150 kW 4Drive DSG Turn On | Suomi auto | |Takuu 5v/150tkm | Sennheiser | Sähköpenkit |
Erittäin kattavasti varusteltu CUPRA Leon Sportstourer Turn on kampanjamalli. Takuu voimassa 1/2031 / 150 000km. 2 x renkaat ja vanteet.
Uusi auto2.0 TSI 150 kW 4Drive DSG Turn On | Takuu 5v / 150tkm | Sennheiser | Sähköpenkit | Erikoisväri |
Erittäin kattavasti varusteltu CUPRA Leon Sportstourer Turn on kampanjamalli. Takuu 5v/ 150tkm. Auton arvioitu toimitusaika 3-4/2026.
Uusi auto2.0 TSI 150 kW 4Drive DSG Turn On | Takuu 5v / 150tkm | Sähköinen koukku | Sennheiser -äänentoisto
Neliveto | Muistipenkki |Taiga Grey-väri | Sähköinen koukku | CUPRA-sivuhelmat | Toimitus 3 / 2026 | Vapaa autoetu 835€/kk, Käyttöetu 655€/kk
Uusi auto2.0 TSI 150 kW 4Drive DSG Turn On | Takuu 5v/150tkm | Neliveto | Sähköinen vetokoukku
Neliveto | Sähköinen vetokoukku | Led-ajovalot |Peruutuskamera | Adaptiivinen vakionopeudensäädin | Vapaa autoetu 755€7kk, Käyttöetu 595€/kk

2017
Variant Alltrack 1,8 TSI 132 kW (180 hv) 4MOTION DSG-automaatti Winter Edition
1 omistaja | Polttoainetoiminen lisälämmitin | Dynaudio | Vetokoukku | ACC | Bi-Xenon | Keyless Access | Kamera | Tutkat edessä ja takana | ergoActive

Lisäturvalla varaudut yllättäviin korjauskuluihin ja teet ajamisesta huolettomampaa. Useita laajuuksia, selkeä hinnoittelu – alkaen alle 2 €/vrk.

Nyt saat auton käyttöösi nopeasti, jopa ilman käsirahaa. Osamaksurahoitus käy sekä uuden että käytetyn auton rahoitukseen.