
K-Auton rahoitusratkaisut
Nyt saat auton käyttöösi nopeasti, jopa ilman käsirahaa. Osamaksurahoitus käy sekä uuden että käytetyn auton rahoitukseen.
Osta auto parilla klikkauksella – palauta 14 päivässä, jos mieli muuttuu
Klikkaa ”Osta auto” ja varaa tai osta auto heti.
Nyt saat auton käyttöösi nopeasti, jopa ilman käsirahaa. Osamaksurahoitus käy sekä uuden että käytetyn auton rahoitukseen.
K-Auto Lisäturva takaa huolettomat kilometrit vaihtoautollesi – alkaen alle 2 € / päivä.
Tilauspohjaiset / maksulliset määräaikaiset lisävarusteet
Autossa voi olla aiemman omistajan tilaamia ja erikseen erillistä lisämaksua vastaan tämän maksamia tai autonvalmistajan tarjoamia määräaikaisia tilauspohjaisia lisävarusteita joiden voimassaolo- ja hyödyntämisaika on siten rajoitettu. K-Auto Retail ei vastaa näiden lisävarusteiden uudelleen aktivoinnin kustannuksista lisävarusteen/lisävarusteiden määräajan umpeuduttua. Mahdolliset lisävarusteen/lisävarusteiden uudelleenaktivoinnista/aktivoinneista aiheutuvat kustannukset kuuluvat auton uudelle omistajalle.
Asiakkaalle on kerrottu määräaikaisesta/määräaikaisista lisävarusteesta/lisävarusteista ja näiden voimassaoloajasta/voimassaoloajoista sekä siitä, että K-Auto Retail ei vastaa näiden lisävarusteiden uudelleenaktivoinnin kustannuksista sen jälkeen kun kyseessä olevista lisävarusteista on määräaika umpeutunut.
Mekaanikonkatu 10, 00880 Helsinki
Aukioloajat
ma-pe 9-18, la 10-15
Puheluhinta: matkapuhelu- (mpm) tai paikallisverkkomaksu (pvm). Huolto, korjaus ja varaosiin liittyvien puheluiden osalta nauhoitamme kaikkia puheluita asiakaspalvelun laadun parantamiseksi, myös silloin, kun me soitamme sinulle palveluun liittyvissä asioissa.
Nyt saat auton käyttöösi nopeasti, jopa ilman käsirahaa. Osamaksurahoitus käy sekä uuden että käytetyn auton rahoitukseen.
K-Auto Lisäturva takaa huolettomat kilometrit vaihtoautollesi – alkaen alle 2 € / päivä.
2024
Elegance 4Motion 2.0 TSI 140kW | Volkswagen jatkotakuu 100 000km / 23.10.2028 asti |
| 7- Paikkainen | Head up display | Vetokoukku | ACC | Pyrit silver metalliväri | Digimittari | Kelyess access | Dynaamiset LED ajovalot | Kamera |
2024
R-Line 4Motion 2.0 TSI 140kW | Volkswagen jatkotakuu voimassa 13.10.2029 / 100 000km asti |
7-paikkainen | Webasto | Vetokoukku | ACC | Platinium Grey -metalliväri | Digimittaristo | Keyless access | Dynaamiset LED valot
2024
R-Line Business 2,0 TSI 140 kW 4MOTION DSG | Volkswagen jatkotakuu voimassa 100 000km / 15.4.2029 |
Reflex silver metalliväri | ACC | Vetokoukku | Panoraama | iQ.light | Digimittari | Keyless access | Peruutuskamera |
2024
R-Line Business 2,0 TSI 140 kW 4MOTION DSG | VW Jatkotakuu voimassa 100tkm / 5-vuotta |
Keyless Access | Koukku | Harman Kardon | Top Comfort-istuimet Sähkösäädöin | Vienna nahka verhoilu | ACC | Digimittari | Deep Black -helmiäisväri |
Comfort Edition 1,5 TSI EVO 110 kW DSG-automaatti *Korkotarjous 1,99%+kulut tähän autoon*
LED | ACC | Peruutuskamera | Vetokoukku | Lämmittettävä ratti | Langaton lataus | Kaukovaloautomatiikka Light Assist | Park Assist
Style Edition 1,0 TSI 85 kW DSG-autom. | Korko 1,99%+kulut | Autom. ilmastointilaite Climatronic |
| Peruutuskamera | Kaukovalojärjestelmä Light Assist | Mukautuva vakionopeudensäädin ACC | Avaimeton lukitus ja käynnistys |